ESJN III üle-eestilised hooldustöötajate kutsevõistlused toimuvad Eidaperes

27. oktoober 2017,  kell 10:00

← Kõik sündmused

Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoda korraldab koostöös MTÜ-ga Elupuu III üle-eestilised hoolekandeasutuste vahelised hooldustöötajate kutsevõistlused, mis toimuvad 27.oktoobril 2017.a. Eidapere Rahvamajas (asukoht Eidapere alevik, Kehtna vald, Raplamaa vaata kaardilt: https://goo.gl/maps/4ryWUmn48T12). Lisaks Eesti hoolekandeasutustele on sel aastal osalemas kutsevõistlustel ka külalisvõistkonnad Lätist ja Leedust.

Korraldatava võistluse eesmärgiks on väärtustada hoolekandeasutustes töötavate hooldustöötajate igapäevatööd läbi võistluskogemuse. Samuti ühildada erinevate hoolekandeasutuste parimaid praktikaid, et säästa töötajate tervist, parandada hoolduse kvaliteeti ja klientide rahulolu ning hoida kokku asutuses hooldustegevuseks vajaminevaid ressursse.

Võistluste tulemusena selgitatakse välja võitjad kahe erineva ülesande lahendamisel:

1. Konkreetse situatsiooni lahendamine meeskonnatööna (2 võistlejat)

Võistlejatele antakse paberkandjal kliendi ja situatsiooni kirjeldus ning sooritatav ülesanne. Hinnatakse õigete ergonoomiliste töövõtete ja abivahendite kasutamise oskust kliendiga tegelemisel, hooldustoimingute sooritamise korrektsust, eetilist käitumist, suhtlemist kliendiga ning toimimist meeskonnana.

2. Konkreetse situatsiooni lahendamine individuaalselt

Võistlejale antakse paberkandjal kliendi ja situatsiooni kirjeldus ning sooritatav ülesanne. Hinnatakse õigete ergonoomiliste töövõtete ja abivahendite kasutamise oskust, hooldustoimingute sooritamise korrektsust, eetilist käitumist ning suhtlemisoskust kliendiga.

Hooldajad võistlevad oma igapäevases tööriietuses. Kaasa tuleb võtta kindlasti vahetusjalanõud ja nimesilt. 

Võistluste avamine toimub kell 10.00.

Kutsevõistluste žürii esimees on Reet Lass, SA Koeru Hooldekeskuse füsioterapeut. Lisaks kuulub žüriisse veel 9 kohtunikku.

Žürii selgitab osalejate hulgast PARIM ASUTUS 2017, kes saab auhinnaks rändkarika kuni järgmise võistluse toimumiseni ja võimaluse korraldada koostöös Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukojaga järgmised kutsevõistlused. Lisaks selgitatakse välja PARIM MEESKOND, kõiki osalejaid premeeritakse tänukirjaga ja kutsevõistluste tulemust kajastatakse www.esjn.ee veebilehel.

Võistlustele saab registreerida e-posti aadressil direktor.elupuu@gmail.com, lisainfo telefonil Relika Viickberg  53 015 141. Registreerida on võimalik kuni 20.09.2017. 

Osavõtutasu asutuse kohta on 15.- eurot.

Palume registreerimisel kirja panna järgmised andmed:

  1. Võistlustel osaleva asutuse nimi
  2. Võistlejate ees- ja perekonnanimed
  3. Kas olete huvitatud võistlustele eelnevast koolitusest (lühikokkuvõte olulisematest teemadest ja peamised soovitused võistlusteks)? Koolituse läbiviijaks Reet Lass, SA Koeru Hooldekeskuse füsioterapeut.

Võistkond on  2-liikmeline. Igast asutusest ootame võistlema ühte võistkonda. Vabade kohtade olemasolul on hiljem võimalik registreerida veel võistkondi samast asutusest.

Täpsem päevakava saadetakse registreerunutele hiljemalt 10.10.2017.

TÄHTIS KOOLITUSE INFO!

Koolitus, mis peamiselt käsitleb ergonoomika põhiteadmisi on vabatahtlik ja soovijatele välja pakutud võimalusena, mitte kohustusena.
Koolituse tasu: 50 €/päev, millele lisandub sõidukulu 0,18 €/km (juhul, kui koolitaja tuleb ise kokkulepitud kohta). Samuti on võimalus koolitusele minna Koeru Hooldekeskusesse (nt kopereeruvad erinevad asutused ise ja panevad omavahel transpordi paika, et üheskoos minna).
Grupis osalejate arv on 13
Koolituse kestus: 4 h
Koolitusest huvitatud osalejad annavad endast märku võistlustele registreerimisel e-posti aadressil direktor.elupuu@gmail.com.

Aktiivset osavõttu ootama jäädes!

MTÜ Elupuu nimel

Relika Viickberg
MTÜ Elupuu direktor
Tel. 48 92 141
Mob. 53 015 141
E-post: direktor.elupuu@gmail.com