ESJN IV üle-eestilised hooldustöötajate kutsevõistlused toimuvad Lõhavere Ravi-ja Hooldekeskuses

27. september 2018,  kell 10:00

← Kõik sündmused

Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoda korraldab koostöös SA Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskusega IV üle-eestilised hoolekandeasutuste vahelised hooldustöötajate kutsevõistlused, mis toimuvad 27. septembril 2018.a. Lõhavere Ravi-ja Hooldekeskuses (asukoht Lõhavere allee 8,  Suure-Jaani, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa).

Korraldatava võistluse eesmärgiks on väärtustada hoolekandeasutustes töötavate hooldustöötajate igapäevatööd läbi võistluskogemuse. Ühildada erinevate hoolekandeasutuste parimad praktikad, parendada klientide rahulolu ning suurendada usaldust hoolekandesüsteemi vastu.

Võistluste tulemusena selgitatakse välja paremusjärjestus meeskondade seas, samuti individuaalvõistlejate pingerida  ja antakse välja üldarvestuses esimene, teine ja kolmas koht. Selleks liidetakse meeskonna – ja individuaalala punktid.

Võistluspäeval tuleb lahendada  kaks ülesannet.

  1. Konkreetse situatsiooni lahendamine meeskonnatööna (2 võistlejat)

Võistlejatele antakse paberkandjal kliendi ja situatsiooni kirjeldus ning sooritatav ülesanne. Hinnatakse õigete ergonoomiliste töövõtete ja abivahendite kasutamise oskust kliendiga tegelemisel, hooldustoimingute sooritamise korrektsust, eetilist käitumist, suhtlemist kliendiga ning toimimist meeskonnana.

  1. Konkreetse situatsiooni lahendamine individuaalselt

Võistlejale antakse paberkandjal kliendi ja situatsiooni kirjeldus ning sooritatav ülesanne. Hinnatakse õigete ergonoomiliste töövõtete ja abivahendite kasutamise oskust, hooldustoimingute sooritamise korrektsust, eetilist käitumist ning suhtlemisoskust kliendiga.

Hooldajad võistlevad oma igapäevases tööriietuses. Kaasa tuleb võtta kindlasti vahetusjalanõud ja nimesilt. Nimesilt peab olema pehmest materjalist, et ei kahjustaks inim-mannekeene. 

Registreerimine ja tervituskohv kell 9.15 – 9.55

Võistluste avamine toimub kell 10.00.

Täpsem päevakava saadetakse registreerunutele hiljemalt 10.09.2018

Kutsevõistluste kohtunike tööd korraldab   peakohtunik  JANE TALVIK, tervise valdkonna juhtõpetaja Valgamaa Kutseõppekeskusest.

Kohtunike kogu koosneb 9 kuni 12 liikmest. Kohtunike arv sõltub osalevate meeskondade arvust. Võistlustel saab osaleda maksimaalselt 24 võistkonda.

Võistlustele saab registreerida elektroonselt täites  registreerimise vormi mille leiad siit

Registreerida on võimalik kuni 01.09.2018. 

Osavõtutasu asutuse kohta on 20.- eurot, mis sisaldab ka lõunasööki ja tervituskohvi.

Võistkond on  2-liikmeline. Igast asutusest ootame võistlema ühte võistkonda. Võistkonnale saab kaasa elada maksimaalselt 2 saatjat.

 Vabade kohtade olemasolul on soovi korral hiljem võimalik registreerida lisa võistkonda samast asutusest.

Aktiivset osavõttu ootama jäädes!

Lugupidamisega

Marika Tirmaste
SA Lõhavere ravi-ja hooldekeskus
Juhatuse liige

437 2103
5309 4055
marika@suure-jaani.ee

Pildid: ESJN III kutsevõistlused 27.10.2017 Eidaperes
Fotograaf: Aare Hindremäe
Täismahus pildigalerii III kutsevõistlustest leiad SIIT